Farm Zoo

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • BoyutCihaza göre değişir
  • Sürüm1.37
  • DilTürkçe
  • Geliştiriciforanj
Farm Zoo, iOS akıllı cihazlarınızda heyecan dolu anlar yaşayacağınız özel bir mobil oyundur.

Hayvansever yapınızı mobil oyun ile desteklemek için Farm Zoo'yu Android  mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirin. Akıllı cep telefonunuzda eğlenceli bir dünya içerisinde vakit geçirmek için özel olarak tasarlanan Farm Zoo mobil oyunu diğer şehir kurma oyunlarından çok daha farklı bir mantık üzerine kurulmuştur. Bu renkli şehir kurma oyununda sevimli hayvanların huzur içerisinde yaşaması için renkli bir dünya inşa edeceksiniz. 

Birbirinden sevimli hayvanları bir araya toplayarak eğlenecekleri alanlar geliştirin. Oyunda yer alan tüm hayvanlar üstün yeteneklere sahipler. Kendi şehirlerini geliştirmek için çalışacak ve çok daha gelişmiş bir dünya içerisinde yer alacaklar. Hayvanların eğleneceği alanlar inşa ederek büyük hayvan partileri düzenleyin. 

Kuşlar, kediler, köpekler, gergedanlar ve daha bir çok hayvanın yaşamını şekillendirecek özel bir dünyanın içerisinde ücretsiz bir şekilde vakit geçirmenin tadını çıkartın. Bir kaç dokunuş ve hayal gücünüz sayesinde hayvanlar çok mutlu olacakları bir dünya içerisinde yer alacaklar. 

Farm Zoo'nun gelişmiş oyun görselleri arasında kaliteli bir oynamak sizin becerilerinize kalmış bir durumdur. İnşa ettiğiniz her bina doğrultusunda farklı kazançlar elde edeceksiniz. Bunları kullanın hayvan şehrinizi geliştirin ve eğlence dolu anlar yaşamak için büyülü etkinlik alanları geliştirerek ilerleme kat edin. 

Farm Zoo indir