Farm Zoo

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 149.6 MB
  • Sürüm 1.33
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici foranj
Hayal dünyanızı kullanarak Farm Zoo simülasyon oyununda eşsiz bir dünya inşa edin.

Farm Zoo, hayvanların içinde bulunan kocaman bir dünya inşa edeceğiniz özel grafiklere sahip kaliteli bir mobil oyundur. Oyunda hayal dünyanızı ve yaratıcılık kabiliyetlerinizi kullanarak ilerleyeceğiniz ögeler sizi bekliyor olacak. İnşa etmiş olduğunuz her bina sizlere farklı kapılar açacaktır. 

İş stresinizi atmak, hayvan sevginizi perçinlemek ve hayvanların mutlu bir yaşam sürecekleri alan geliştirmek için Farm Zoo'nun büyülü dünyasında ücretsiz olarak zaman geçirebilirsiniz. Hayvanların beslenme sistemini geliştirin. Onlar için çeşitli bitkiler üretin ve taze sebzeler ile beslenmesini sağlayın. Rengarenk bir dünyanın kapılarını açan Farm Zoo mobil oyunda zaman geçirmek sizi oldukça eğlendirecektir. 

Kocaman bir dünyanın içerisinde macera dolu anlar yaşamak için her türlü hayvanı davet edin. Onların eğlenmesi için çeşitli eğlence mekanları inşa edin, burada büyük etkinlikler düzenleyerek çılgınca partilerde yer alın. Eğlenceli partiye tavuklarla ve ineklerle birlikte gitmek çok eğlenceli olacaktır. 

Parkta domuzların yürümesini sağlayın, kuşların özgürce uçacakları temiz bir gökyüzü kurun. Evlerin her santimetresini hayvanlar için hesap ederek dizayn edin. Yüksek kaliteli grafiklere sahip olan Farm Zoo mobil oyununu iOS  akıllı cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Küçük dokunuşlar ile gelişmiş bir hayvan şehri inşa etmeye hazır olun.

Farm Zoo indir